Konferencijos | Workshop'ai

  Siekiame kuo platesnių žinių – todėl kiekvieną kartą kviečiame vis kitus IT profesionalus skaityti savo pranešimų ir gilinti mūsų narių specialistų žinias. Mūsų konferencijų ar workshop’ų dalyviai yra savo sričių profesionalai, kurie siekia atrasti perspektyvių idėjų, o iš jų inicijuoti bei įgyvendinti naujus IT projektus.

Renginių kalendorius

Turnyrai | Žaidimai

  Organizuojamomis pramogomis siekiame suburti bendruomenę kartu, bendrauti ir gerai praleisti laiką. Užmezgam naujus ryšius, o kartu – ir naujas idėjas, kurias bandom įgyvendinti. Turnyruose kovojam už savo įmonę ir stiprinam komandinę dvasią.

Renginių kalendorius

Akademija.IT

  Akademija.IT siūlo 10 mėnesių JAVA programuotojo ir programinės įrangos testuotojo mokymo programas Vilniuje. Programos trunka 10 mėnesių. Pradžioje mokomasi teorijos, po to – praktinis mokymas, kur net keliems mėnesiams gerai išlaikę teorijos testus besimokantieji kviečiami į praktiką įmonėse ir gali susipažinti su darbo pobūdžiu ir įgyti realių darbo įgūdžių.

Daugiau informacijos apie Akademiją.IT rasite internetinėje svetainėje: www.akademija.it

Renginių kalendorius

E-pamokos

  Didžiosios šalies IT bei finansų bendrovės kartu su "Tech City" susivienijo tam, kad galėtų bendradarbiauti skatindamos šalies jaunimą labiau domėtis technologijų mokslais, teikti pagalbą ir konsultacijas pradedantiems technologijų verslams, skatintų šalies IT srities profesionalus nuolat tobulėti, ir taip stiprintų visos Lietuvos konkurencingumą technologijų srityje. 

Renginių kalendorius
Slapukų politika